Aktualności

July 1, 2020

Doskonałe wyposażenie - trzywarstwowa linia wytłaczarki PCV

 
najnowsze wiadomości o firmie Doskonałe wyposażenie - trzywarstwowa linia wytłaczarki PCV  0

W linii zastosowano dwa zestawy wydajnych wytłaczarek stożkowych SJZ do wykonania trójwarstwowej rury PVC.W środkowej warstwie zastosowano PCW + materiał o wysokiej zawartości wapnia lub PVC.
W wytłaczarce zastosowano ślimak stopowy JWELL Ultra odporny na ścieranie i cylinder;Używany podajnik dwuślimakowy ze stabilnością podawania i mostkiem zapobiegającym puchnięciu.Pionowa skrzynia biegów optymalizuje schemat chłodzenia skrzyni biegów, a ogólna temperatura skrzyni biegów jest jeszcze bardziej równomierna, a wzrost temperatury jest niewielki.Dobry wygląd, łatwa konserwacja.

najnowsze wiadomości o firmie Doskonałe wyposażenie - trzywarstwowa linia wytłaczarki PCV  1
ptimized projekt trójwarstwowej formy z PVC, z wyglądem izolacji i ochrony przed permem;Wewnętrzna ścieżka przepływu jest wysoce wypolerowana przez chromowanie, odporna na zużycie i odporna na korozję;Wygodne jest usunięcie i zastąpienie specyfikacji produktu.Dzięki specjalnej tulei prędkość produkcji jest duża, a jakość powierzchni jest dobra.

najnowsze wiadomości o firmie Doskonałe wyposażenie - trzywarstwowa linia wytłaczarki PCV  2
Dwustopniowy zbiornik próżniowy, niezależna kontrola częstotliwości, alarm nienormalnego stopnia próżni;Jednostka odciągająca z wieloma pazurami, silnik z serwonapędem zapewnia stabilną produkcję wysokiej siły trakcyjnej, brak wcięć i poślizg.
Maszyna tnąca przyjmuje obrotowe urządzenie zaciskowe, aby dostosować się do różnych średnic rur i uniknąć kłopotów z częstą wymianą zacisków.Wyposażony w nowy regulowany pływający mechanizm fazowania, może regulować rozmiar fazowania w zależności od średnicy rury i grubości ściany.Zamknięte urządzenie ssące, efekt jest lepszy.
Ruchoma interaktywna konsola człowiek-maszyna, pełna linia scentralizowanego sterowania PLC, wyposażona w miernik zużycia energii.

najnowsze wiadomości o firmie Doskonałe wyposażenie - trzywarstwowa linia wytłaczarki PCV  3
Produkty stosuje się w piankowej rurze drenażowej z rdzeniem o wysokim poziomie hałasu, piankowa rura z rdzeniem o spiralnych liniach wewnętrznej ściany bez
Szczegóły kontaktu