Aktualności

July 2, 2020

Uwaga i konserwacja podwójnej wytłaczarki

najnowsze wiadomości o firmie Uwaga i konserwacja podwójnej wytłaczarki  0

Wprowadzenie naszej firmy do stożkowej wytłaczarki dwuślimakowej 65/132.Przedstawimy kwestie uwagi i konserwacji ekstrudera, w tym silnika, skrzyni biegów, bębna i ślimaka, szafki elektrycznej i inne aspekty.

 

Ta wytłaczarka 65/132 jest wyposażona w silnik prądu przemiennego 37 kW.Po obu stronach silnika znajduje się łożysko.Po obu stronach łożyska, z przodu iz tyłu, znajdują się dwie dysze oleju smarowego.Olej smarujący należy regularnie dodawać, aby zapewnić smarowanie łożyska.

 

Skrzynia biegów jest podzielona na przekładnię redukcyjną i skrzynię rozdzielczą.Skrzynka rozdzielcza przetwarza jedną moc wyjściową na dwie moce wyjściowe.Ze względów konserwacyjnych skrzynia biegów musi być wypełniona 220 olejem przekładniowym o średnim obciążeniu.Po 300 godzinach pracy olej przekładniowy należy wymienić lub wypuścić olej przekładniowy w celu odfiltrowania zanieczyszczeń, a następnie ponownie użyć.
Przód skrzynki rozdzielczej to stożkowa podwójna śruba i cylinder.Jego funkcją jest podawanie, plastyfikacja, wytłaczanie.
Oto główna szafa, która zawiera wszystkie komponenty elektryczne i falownik.Wszystkie procedury operacyjne wytłaczarki znajdują się w szafce elektrycznej.Trzy ocynkowane rury to rura doprowadzająca wodę, rura odprowadzająca wodę i rura odpływowa podciśnieniowa.Rura wlotowa służy do chłodzenia przekładni.Pudełko i dopływ wody do pompy próżniowej.Proszę zwrócić uwagę podczas instalacji zewnętrznej rury wodnej, dwóch rur spustowych nie można łączyć szeregowo, aby zapobiec przedostawaniu się wody do pompy próżniowej przez rurkę próżniową, a tym samym przedostaniu się do beczki i spowodowaniu zmian materiału.Wąż łączący można łatwo zablokować między gniazdem próżniowym na beczce a pompą próżniową poniżej.Kiedy wakuometr jest opuszczony, podciśnienie należy zatrzymać na czas, aby wyczyścić wąż łączący.
 
 

Zapraszamy kolejnych inżynierów z branży ekstruzji do zeskanowania kodu i dołączenia do systemu certyfikacji, który będzie promować rozwój branży ekstruzji!

Szczegóły kontaktu